"Bir Fikrim Var" Diyenler İçin Fikir Atölyesi Kuruldu

05 Ekim 2022 09:32
"Bir Fikrim Var" Diyenler İçin Fikir Atölyesi Kuruldu

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro bünyesinde oluşturulan Yalova Fikir Atölyesi, gerçekleştirilen toplantıyla yol haritasını belirledi.

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro bünyesinde Yalova Fikir Atölyesi adıyla yepyeni bir oluşuma imza atıldı. Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü ile kurumlar arasındaki iletişimi güçlendirecek ve kurumlar bünyesinde yürütülecek olan her türlü proje, atölye ve etkinliğe ilişkin çalışmaları koordine edecek olan Yalova Fikir Atölyesi, Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıyla atılacak adımları masaya yatırdılar.

Yalova Fikir Atölyesi’nin kurum içi ve kurumlar arası etkileşimi artırmada büyük rol oynayacağını belirten Yalova Milli Eğitim Müdürü Akmeşe, okullarda yürütülen akademik çalışmaların yanı sıra kurumsal gelişimin de oluşturulan bu yapı üzerinden takip edileceğini ve bu atölye kapsamında yer alacak tüm çalışmalarla ilgili desteğin Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’nce verileceğini ifade etti.

Tüm okul ve kurumlarda varlık gösterecek olan Yalova Fikir Atölyesi’nin kapıları TÜBİTAK, TEKNOFEST, Erasmus, E-Twinning gibi ulusal ve uluslararası projelerden patent programlarına, akıl-zeka oyunlarından insan kaynakları çalışmaları ve büyükelçilik fonlarına, sportif faaliyetlerden kültür ve sanata kadar her türlü eğitim içeriğine ilişkin "Bir fikrim var!" diyen herkese açık olacak.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle