Bendeniz Yalovalıları Coşturdu

28 Temmuz 2009 00:00

Ünlü Pop Müzik Sanatçısı Bendeniz Teşvikiye beldesi’nde yer alan Cemos Beach’de sahne aldı. Son albümündeki şarkıların yanı sıra klasikleşmiş eserlerini de seslendiren Bendeniz’i adeta izleyenleri büyüledi.

Çınarcık ilçesi Teşvikiye Beldesi’nde bulunan Cemos Beach ünlü pop müzik sanatçısı Bendeniz’i konuk etti. Kalabalık bir hayran kitlesinin önünde sahneye gelen sanatçı “Bendeniz” Tezahüratlarına ise, “Sizleri ve Yalova’yı çok seviyorum” diyerek karşılık verdi. Ardından 2009 yılında piyasaya sürdüğü “Olsun” isimli albümünden hit olan şarkıları seslendiren Bendeniz’e vatandaşlarda eşlik etti. Slov parçalar kadar hareketli şarkılarla da izleyenleri büyüleyen Bendeniz sahnede kendisine yapılan sürprizle ise şok geçirdi. Bir anda sahneye getirilen pastayı gören Bendeniz doğum gününün hatırlanmasından dolayı bir hayli duygusal anlar yaşadı. Bu sürpriz için herkese teşekkür eden Bendeniz pastayı kestikten sonra sevenleri ile birlikte yaş gününü kutladı.

Bendeniz ardından peş peşe Cumadan Pazara, Gül Bahçesi, Ayışığı, Ne Yıldızlar Söndü, Rahat Uyuyamıyorum, Olsun, Ağlat Hadi Beni, Mümkün Değil, O Biliyor, Pişman Değilim, isimli parçaları seslendirdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle