Belediye Meclisi Olağanüstü Toplanıyor

Belediye Meclisi Olağanüstü Toplanıyor

Yalova Belediye Meclisi olağanüstü gündemle bugün toplanacak. Meclis sahildeki işyerlerinin çıkmaları ile ilgili kurulan komisyonun raporunu ve atılacak adımları görüşecek.

Yalova Belediye Meclisi Nisan ayının 2. Toplantısını olağanüstü gündemle gerçekleştirecek. Meclis bugün saat 15.00’de Yalova Belediye Meclis Salonunda bir araya gelecek. Yalova Belediye Başkanı vefa Salman başkanlığında gerçekleştirilmesi beklenen toplantıda Bad Godesberg, Rıhtım Caddesi ve Gazipaşa Caddesi dükkan çıkmalarını imar mevzuatına göre düzenlenmesi konusunda karar alınacak.

Kamuoyunun tepkileri ve Müfettiş raporlarında da gündeme gelen ve geçtiğimiz ay Yalova Belediye Meclisinde konuyla ilgili çalışmalar yapmak üzere kurulan Sahil Düzenleme Komisyonu, raporu meclis gündeminde yer alıyor.

Yalova Belediye Meclisinin olağanüstü gündem maddeleri ise şöyle: Açılış ve yoklama. Rıhtım Caddesi’nde bulunan işyerlerinin açık alanlarının, kullanım esaslarına ait yönetmeliğin görüşülmesi. Badgodesberg Mihenk Sokak’ta bulunan işyerlerinin açık alanlarının, kullanım esaslarına ait yönetmeliğin görüşülmesi. Gazipaşa Caddesi’nde bulunan işyerlerinin açık alanlarının, kullanım esaslarına ait yönetmeliğin görüşülmesi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle