Becan TOBB Genel Kurulu’na Katıldı

16 Mayıs 2022 13:14
Becan TOBB Genel Kurulu’na Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78’inci Mali Genel Kurulu gerçekleştirildi. Elektronik ortamda online katılımla gerçekleştirilen Mali Genel Kurul’a, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ile YTSO TOBB Delegeleri de de katıldı.

TOBB 78’inci Mali Genel Kurulu, Genel Kurul Delegelerinin elektronik ortamda katılımlarıyla yapıldı. YTSO Başkanı Tahsin Becan, YTSO Genel Sekreteri Taner Eriş ve TOBB delegeleri de toplantıya odadan yapılan bağlantı ile iştirak ettiler. Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul; Açılış, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı, Film Gösterimi, Konuşmalar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Genel Kurula sunulması,  Müzakeresi ve Oylanması, Hesapları İnceleme Komisyonu, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Basın Yayın Komisyonu’nun Sunuşları ile Dilekler ve Kapanış gündemiyle düzenlendi. Genel Kurul'un Açış Konuşmasını TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı.  Başkan Hisarcıklıoğlu’nun konuşmasının akabinde, gündem maddeleri görüşüldü, komisyon sunuşları ile oylamalar gerçekleştirildi.

YTSO Başkanı Tahsin Becan TOBB Genel Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilen genel kurulda üyelerin sorunlarının ve taleplerinin konuşulduğunu kendilerinin de bu özelde odadaki üyelerin sorunlarını ve taleplerini TOBB’a ilettiklerini ifade etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle