Bbp Teşkilatı’ndan Destici’ye Tam Destek

29 Kasım 2022 08:24
Bbp Teşkilatı’ndan Destici’ye Tam Destek

Büyük Birlik Partisi tarafından Kocaeli ilinde düzenlenen, “Sevdamız Türkiye” mitingine BBP Yalova İl Başkanı Munip Namal ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak Genel Başkan Mustafa Destici’ye tam destek verdiler.

BBP genel merkezi tarafından Kocaeli ilinde gerçekleştirilen, “Sevdamız Türkiye” mitingi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin katılımı ile düzenlenen mitinde Yalova’dan BBP Yalova İl Başkanı Munip Namal ve BBP Yalova İl Yönetimi de hazır bulundular. Burada kendisini karşılayan coşkulu kalabalığa hitap eden BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, “Yaşadığımız zor günlerin arkasından, bence çıkarmamız gereken en önemli ders şu olmalı: Biz el ele verdiğimizde, birlik olduğumuzda, değerlerimize sarıldığımızda, hiçbir güç bizi yıkamaz, yok edemez. Bunun için ‘Şimdi Birlik Zamanı’, ‘Şimdi Büyük Birlik Zamanı’ diyoruz. Karşılaştığımız hemen her meselede, yüzeyi kazıdığımızda karşımıza çıkan ABD, çekinmeden, ‘Türkiye’de bir yönetim değişikliği gerçekleştireceklerini’, bunu da “muhalefetteki dostlarıyla birlikte yapacaklarını” söyleyebiliyor. Bunu gerçekleştirmek için uydurma gerekçelerle, Türkiye’ye, ekonomik, askeri, siyasi yaptırımlar uyguluyorlar. ‘ABD’nin’ ve ‘dostlarının’ Türkiye’de yönetimi belirlemesine izin verecek misiniz? Elbette izin vermeyeceğiz. 2023’te sandık önünüze geldiğinde, bunca rezilliğe, bunca hainliğe ‘Dur!’ diyecek misiniz? Dünyada ve bölgemizde, bizim dışımızdaki sebeplerden kaynaklanan problemlerle uğraşırken, bir yandan kendi içimizde yaşadığımız ucuz tartışmalarla vakit ve enerji kaybediyoruz” dedi.

Mitingin coşkulu bir şekilde gerçekleştiğini ifade eden BBP Yalova İl Başkanı Munip Namal ise, “Genel Başkanımız sayın Mustafa Destici’nin katılımı ile gerçekleşen mitingde bizde Yalova teşkilatı olarak hazır bulunduk. Coşkulu bir kalabalıkla birlikte biz de genel başkanımızı karşıladık. Kendisi ülkenin birlik ve beraberliğine yönelik çok güzel bir konuşma yaptı. Bizde ülkemizin birlik ve beraberliğinin korunmasına Yalova’da yaptığımız çalışmalarla destek vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle