Bayram Hazırlıkları Tamamlandı

Bayram Hazırlıkları Tamamlandı

Kurban Bayramı dolayısıyla yaşanacak yoğunluğa cevap vermek isteyen Negmar tüm hazırlıklarını tamamladı. Negmar müşterilerine hızlı, konforlu ve ekonomik ulaşım sağlayacak.

Negmar, Kurban Bayramı’nda İstanbul’dan Yalova’ya Eskihisar güzergâhını kullanarak deniz yoluyla geçecek araç sürücüleri için tüm hazırlıklarını tamamladı. Sefer aralıkları Bayram trafiğine göre ayarlandı. Şehit yakınları ve gazilerin araçlarıyla birlikte ücretsiz, otomobil sürücülerinin gidiş dönüş 125 TL’ye yararlandıkları Negmar feribotlarında sürücüler bayram trafiğinden kaçarak rahat ve hızlı bir yolculuk deneyimi yaşayacak.

Ekonomik ve konforlu yolculuk

Negmar’ın feribot taşımacılığı hizmeti vermeye başladığı 2013 yılında mevcut güzergâhta otomobil tek gidiş ücreti 55 TL olarak uygulanıyordu. Eskihisar-Tavşanlı arasında hizmet vermeye başladığı günden bu yana bu hatta getirdiği rekabetle fiyatların sabit kalmasını sağlayarak vatandaşların cebine yaklaşık 1 Milyar TL katkı sağladı. Negmar, 40 dakikalık yolculuğu 25 dakikaya indiren hızlı feribotlarıyla hizmete başladıktan sonra HGS ve Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri getirerek sürücüler için önemli bir kolaylık sağlandı. Kaynak: Negmar vatandaşın cebini düşünüyor

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle