Başkanlardan Güldoğan’a, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

04 Ocak 2023 08:34
Başkanlardan Güldoğan’a, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan’ı ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

MHP Genel Merkezi tarafından, Yalova İl Başkanlığı görevine atanan ve bir süre önce görevine başlayan MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan’a tebrik ziyaretleri sürüyor. Bu çerçevede Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten partiye gelerek Güldoğan’a, “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundular. Temel ve Nurten’e, MHP Yalova Milletvekili aday adayı Namık Öz de eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, “Üstlendiğimiz görevin öneminin bilincindeyim. Genel Genel Başkanımız sayın devlet Bahçeli beyin teveccühleri ile il başkanlığına getirildim ve partimizin kongresine kadar da bu görevi sürdüreceğim. Bu görevi sürdürürken tüm partililerimizin desteğini yanımda hissediyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor” dedi.

MHP’li belediyelere de övgüler yağdıran MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, “Esenköy, Teşvikiye ve Armultu Belediyelerimizin başkanlarını kutluyorum. MHP belediyeciliğinin ne demek olduğunu halka sundukları hizmetle ortaya koyuyorlar. Biz de gurur ve mutlulukla yapılan çalışmaları takip ediyoruz” diye konuştu.
Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ve Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan bir süre daha istişarede bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle