Başkanlar Teşvikiye’de Buluştu

Başkanlar Teşvikiye’de Buluştu

Yalova’da ki tüm belediye başkanları Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten’in davetlisi olarak Teşvikiye beldesinde bir araya geldi.

Yenilen dostluk ve kaynaşma yemeği sonrasında sohbet eden başkanlar yapılan çalışmalar, süren projeler, sorunlar ve çözümleri üzerinde de görüş alışverişinde bulundular.

Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ildeki belediye başkanlarını ağırladı. Nurten’in davetini kırmayan başkanlar Teşvikiye’deki dostluk ve dayanışma yemeğine katıldılar. Yemekte Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Koru Belediye Başkanı Kamil Yaman, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan hazır bulundular.

Konuklarına hitap eden Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, “Davetimizi geri çevirmeyerek bizim yanımızda olan değerli başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yalova’da görev yapan biz belediye başkanları her zaman bir araya gelme imkanı bulamıyoruz. Bu yemekle buluşmak, bir birimizi daha iyi tanımak ve belediyelerimiz arasında daha koordineli bir çalışmanın temelinin atılmasını sağlamak istedim. Yemeğe katıldığınız için hepinize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Hep birlikte yenen yemekten sora kahve ve çaylarını yudumlayan başkanlar sınırları içerisinde süren çalışmalarla ilgili de görüş alışverişinde bulundular.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle