Başarılı Karatecilere Arslan’dan Ödül

30 Aralık 2022 08:29
Başarılı Karatecilere Arslan’dan Ödül

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan belediye bünyesinde birçok şampiyonadan başarı ile dönen karatecileri çalışmalarında ziyaret ederek başarılı sporcu ve antrenörlerine hediyeler sundu.

2022 yılında ülkede düzenlenen 50 şampiyonaya katılan ve katıldıkları bu şampiyonaların çoğundan da başarıyla dönen Taşköprü Belediyesi Karate Takımı, Kumite’de ise takım halinde Türkiye 2’cisi olarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ve Belediye Meclisi üyeleri ise 2022 yılının tamamlanmasına sayılı günler kala takımı çalışmaları esnasında ziyaret ederek, başarılı sporcular ve antrenörlerle bir araya geldiler. Burada sporcu ve antrenörlere hediyeler de veren Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan beldeye başarılar kazandıranlara teşekkür etti. Burada konuşan Arslan, “Beldemizde birçok başarılara imza atan Taşköprü Karate Spor Kulübü Sporcularımız Yalova’yı temsilen Türkiye genelinde 50 ilde düzenlenen turnuvaya katılım sağladılar. Kumite de 5 sporcudan oluşan takım,  Türkiye 2.olarak bizleri onurlandırdılar Bizlerde Taşköprü Belediyesi olarak Belediye Meclis Üyeleri ile Hocamıza ve sporcu kardeşlerimize hediyelerimizi taktim ettik. Bizleri onurlandıran, gururlandıran Kürsüde Yalova’nın adını okunmasını sağlayan sporcu arkadaşlarımıza başarıların devamını dilerim” dedi.
Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ve Belediye Meclisi üyeleri, Taşköprü Belediyesi Karate takımı antrenörleri ile istişarede bulunarak 2023 yılında yapılacak çalışmalarla ilgili de taleplerini öğrendiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle