Başarılı Bir Yıl Dilediler

14 Eylül 2022 09:46
Başarılı Bir Yıl Dilediler

Yeni eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret eden Armutlu Kaymakamı Alparslan Kılıç ve Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, öğretmenlere ve öğrencilere başarılarla dolu bir yıl dilediler.

2022/2023 eğitim ve öğretim yılı start aldı. Okulların açılması ve öğrencilerin ders başı yapması nedeni ile ilçedeki okulları ziyaret eden Armutlu Kaymakamı Alparslan Kılıç ve Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat öğrencilerle bir araya geldi. Sınıfları giren ve burada öğrenci ve öğretmenlerle sohbet eden Kılıç ve Tokat yeni eğitim ve öğretim yılının başarılarla tamamlanmasını temenni ettiler.

Ardından okulların öğretmenleri ve yöneticileri ile bir araya gelen Armutlu Kaymakamı Alparslan Kılıç ve Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat okulların taleplerini dinlediler. Eğitime her zaman destek verdiklerini bu desteğin bundan sonra da kesintiye uğramadan süreceğini ifade eden Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, "Yeni nesilleri çağın gereklerine uygun ama milli ve manevi değerleri ile donatarak eğitemeyen toplumlar yok olmaya mahkumdur. Bu nedenle eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğin teminatı olan yavrularımızın en iyi şekilde eğitim almalarını sağlamak adına biz de Armutlu Belediyesi olarak elimizden gelen tüm gayreti gösterecek ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermeye çalışacağız" dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle