Baro’da Görev Değişimi Yapıldı

Baro’da Görev Değişimi Yapıldı

Gerçekleştirilen kongre sonrasında Yalova Baro Başkanlığı görevine seçilen Av. Fedai Doğruyol, görevi Hakan Gergeroğlu’ndan devraldı.

Yalova Barosu Toplantı Salonunda düzenlenen törenle Baro Başkanlığında görev değişimi yapıldı. 2 dönem Baro Başkanlığını yürüten Hakan Gergeroğlu görev devir teslimi esnasında baro üyelerine hitap etti. Gergeroğlu, “Yalova Barosunda başkanlık yapmak çok büyük bir onurdu. Bundan gurur duyuyorum. Birlikte çok güzel çalışmalara imza attık. Ama artık görev ve hizmet bayrağını devretme zamanı. Ben Baro Başkanlığına seçilen Fedai Doğruyol ve yeni yönetime yürekten başarılar diliyorum. Unutulmamalıdır ki Yalova Barosu sadece Yalova’nın değil, ülkemizin de sayılı kurumlarından birisidir. O nedenle burada görev yapmanın gururunu taşıyarak adımlar atalım” dedi.

Yalova Baro Başkanı Fedai Doğruyol ise Hakan Gergeroğlu’na baroya sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Doğruyol, “Hakan Gergeroğlu ve yönetimine ve hatta bugüne kadar baromuzun daha ilerilere götürülmesi için emek harcamış tüm baro başkanları ve yöneticilerine yürekten teşekkür ediyorum. Böylesi köklü ve saygın bir kurumda başkanlık yapacak olmanın ağırlığının ve sorumluluğunun bilinci içerisindeyim. Sziden aldığımız bayrağı daha ilerilere taşıyacak ve bizden sonra gelecek arkadaşlarımıza devredeceğiz” diye konuştu.

Yalova Baro Başkanı Fedai Doğruyol baroya sunduğu hizmetlerden dolayı Hakan Gergeroğlu’na Atatürk’ün resminin olduğu bir tablo ve yöneticilere de teşekkür plaketi sundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle