Baksi’ye Teşekkür Plaketi

Baksi’ye Teşekkür Plaketi

Yalova Devlet Hastanesi personeli İhsan Baksi yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı tarafından teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Yalova Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde giriş personeli olarak görev yapan İhsan Baksi, güler yüzlü çalışma şekli ile de gerek hastane personelleri ve gerekse vatandaşlar tarafından seviliyor. Bu durum karşılıksız kalmadı. Ortaya koyduğu başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı takdir gören Baksi, Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı tarafından teşekkür plaketi ile ödüllendirildi. Aldığı ödülden dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayan Baksi, “Beni ödüle layık gördüğünüz için başta başhekimim Uzm. Dr. Recep Hacı’ya ve hastanede görev yaptığımız tüm personele teşekkür ediyorum. Benim için en büyük ödül sizleri tanımak ve halkımıza elimizden gelen en iyi şekilde hizmet etmektir” dedi.

Yalova Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Recep Hacı ise İhsan Baksi’ye ödülünü bizzat takdim ederek bundan sonraki çalışmalarını da aynı hassasiyetle devam ettirmesini istedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle