Bakan Nimet Çubukçu Yeğeninin Nikah Şahitliğini Yaptı

24 Ağustos 2008 00:00

Aileden ve Kadından Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu Yalova’da Çiğdem (Baş) Ay’ın düğününe katılarak nikah şahitliği yaptı.

Burada genç çifte öğütler veren bakan Çubukçu, “Evlilik güzel bir müessesedir” dedi. Bakan Çubukçu 8 aylık yeğeni Ela’yı da kucağından indirmedi. Yeğeni Çiğdem (Baş) Ay ve Nedim Ay’ın Yalova Dinlenme ve Eğlence Merkezi (YADEM)’ndeki nikah törenlerine katılmak için gelen Aileden ve Kadından Sorumlu Devlet Bakanı Nimet Çubukçu yemek için verdiği kısa arada 8 aylık yeğeni Ela ile hasret giderdi. Minik Elayı uzun uzun seven ve sık sık öpen Bakan Çubukçu ardından yeğeni Çiğdem (Baş) Ay ve Nedim Ay’ın nikah törenlerinde şahitlik yaptı. Davul zurnaların çalındığı halayların çekildiği düğünde Bakan Çubukçunun mutluluğu ise gözlerinden okundu. Akrabaları ve misafirlerle de ilgilenen Çubukçu genç çiftin düğün alanına gelişini ise uzun uzun alkışladı. Genç çiftin ilk danslarını da duygulu bir şekilde izleyen Bakan Çubukçu ardından Nikah masasındaki yerini alarak yeğeni Çiğdem’in nikah şahiti oldu. Yalova Belediye Başkanı Barbaros Binicioğlu’nun kıydığı nikahta erkek tarafının şahitliğini ise Yalova Devlet Hastanesi Müdürü Kenan Türkmen yaptı. Burada genç çifte hitap eden Bakan Nimet Çubukçu, “Bugün burada kolay bir şahitlik yapmıyorum. Yeğenimde bugün çok kutsal bir mekana evliliğe adım atıyor. Evlilik müessesesi güzel bir müessesedir. İçinde sevgi ve sadakat olduğu sürece sizi hayata bağlayan bu bağ sadece basit bir imzadan ibaret değil bir gönül bağıdır. Sözleşmesi de her hangi bir sözleşme değildir” dedi.
Bakan Çubukçu ardından yeğeni Çiğdem (baş) Ay’a bir bilezik ve bir de küçük altın taktı. Bakan Çubukçu gece geç saatlere kadar süren düğünde yakınlarıyla sohbet etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle