Bakan Nebati Vali Erol Ve Başkan Vekili Tutuk’u Ziyaret Etti

05 Ekim 2022 09:29
Bakan Nebati Vali Erol Ve Başkan Vekili Tutuk’u Ziyaret Etti

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Yalova Valisi Muammer Erol ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamlarında ziyaret etti. Bakan Nebati esnafları da gezerek ekonomik durum hakkında sohbet etti.

Bir takım açılışlara katılmak ve YTSO’da esnaf temsilcileri ile bir araya gelmek için Yalova’ya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Avrasya OSB ve İMES OSB’de gerçekleşen açılışların ardından Yalova Valiliğine geldi. Burada Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve protokol mensupları tarafından çiçekle karşılanan Bakan nebati Valilik hatıra defterini de imzaladı. Ardından Vali Muammer Erol’un makamına geçen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Yalova hakkında bilgiler aldı.
Bakan Nebati’i Valilik ziyareti sonrasında Yalova Belediyesi’ne geçti. Burada da Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk tarafından çiçekle karşılanan Bakan Nebati, Yalova Belediye Meclis üyeleri ile birlikte fotoğraf çekildi. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un makamına geçerek burada Yalova Belediyesi çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Bakan Nebati belediye programı sonrasında esnaf ziyareti de gerçekleştirdi. Esnafların işyerlerine konuk olan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, esnaflara işlerin nasıl olduğunu sorarak sohbet etti. Bakanın ziyaretinden en çok mutlu olanlar ise çocuklar oldu. Bakan Nebati yolda gördüğü çocuklarla da uzun uzun sohbet ederek onlara oyuncak hediye etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle