Bağatar’dan, Tutuk’a “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Bağatar’dan, Tutuk’a “Geçmiş Olsun” Ziyareti

Covıd19’a yakalanarak bir süreden beri tedavi gördüğü Yalova Devlet Hastanesi’nden taburcu olarak görevine geri dönen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a ilk geçmiş olsun ziyaretini ise Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar gerçekleştirdi.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk Covıd19 hastalığı nedeni ile önce özel bir hastanede ardından da sevk edildiği Yalova Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Oldukça yoğun bir tedavi sürecinden geçen ve süreci oldukça ağır atlatan Tutuk görevine geri döndü. Tutuk’a ilk ziyaret ise AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan geldi. Tutuk’u makamında ziyaret eden Bağatar, “Başkanımızın yaşamış olduğu hastalığı atlatmış olmasından duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Oldukça zor bir süreç geçirdi. Ama artık hastalığı yenerek görevinin başına geçti. Bundan sonra kaldığı yerden başarılı çalışmalarını sürdürecek ve Yalova Belediyesi halkın arzuladığı hizmetleri üretmeye devam edecek” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tutuk ise, “Covıd19 kişiye göre semptomlar gösteriyor. Bazı vatandaşlar hiçbir rahatsızlık yaşamadan rahatsızlığı atlatırken bazı kişilerde de çok ağır seyrediyor. Ben oldukça zor bir rahatsızlık süreci geçirdim. Bu anlamda beni yalnız bırakmayan başta sağlıkçılarımız, ailem, dostlarım ve sevenlerim olmak üzere arayıp soran tüm halkımıza da teşekkürü bir borç biliyorum. Elbette halkımıza hastalığı hafife almamaları maske, mesafe ve hijyen kurallarına mutlak şekilde uymalarını istiyorum. Artık iyileştim. Bundan sonra çalışmalarımıza devam edecek ve ilimizin yıllardır hasret kaldığı hizmetleri bir bir halkımıza kazandıracağız. Bugün beni ziyaret eden başkanımız Muğlim Bağatar’a da yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle