Bağatar’dan Tatar’a Ziyaret

Bağatar’dan Tatar’a Ziyaret

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğim Bağatar, İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar’ı makamında ziyaret ederek Yalova hakkında görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğim Bağatar İYİ parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi. AK Parti Yalova Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü’nün de katıldığı ziyarette konuklarını makamında ağırlayan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar ve yönetim kurulu üyeleri parti çalışmaları hakkında Bağatar’a bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tatar, Yalova ve il gündeminde yer alan konularla ilgili görüşlerini ortaya koydu. Karma OSB başta olmak üzere ilde yaşanan bir takım olumsuzluklar olduğuna da değinen Tatar bu konuda parti olarak tutumları hakkında da bilgi paylaşımında bulundu.
Çalışmaları ile ilgili bilgiler veren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise ildeki sorunların ortadan kaldırılması konusunda koordinasyon, fikir alışverişi ve işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Tatar ve Bağatar bir süre daha görüş alışverişinde bulundular. Bağatar ziyaretin anısına Tatar’a bir de hediye sundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle