Bağatar’dan, “Sahte İmza” Açıklaması

17 Haziran 2022 08:40
Bağatar’dan, “Sahte İmza” Açıklaması

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Vefa Salman’ın belediye başkanlığı döneminde sahte imzalı birçok karar alındığını söyledi. Bağatar, “Oy birliği ve oy çokluğuyla alınan her kararda Halit Güleç imzalarının sahte olduğunu belgeledik” diye konuştu.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Vefa Salman’ın belediye başkanlığı yaptığı döneme ait önemli bir iddiayı ortaya attı. Bu konuda Vefa Salman’ı da bir açık oturuma davet eden Bağatar, kamuoyunun artık bu belirsizlikte kurtarılması gerektiğini dile getirdi. Ellerindeki belgeleri de kamuoyu ile paylaşmaya hazır olduklarının altını çizen Bağatar, “Sayın Vefa Salman, Halit Güleç ve hatta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı bir açık bir açıkoturum gerçekleştirelim. Burada herkes kendisini ifade etsin. Belgelerini sunsun. Yalova halkının ve kamuoyunun artık tamamen gerçekleri öğrenmesi gerekli. Yalova kamuoyunun artık bu uzayıp giden belirsizlikten kurtulması lazım” dedi.

Ellerinde birçok belge olduğunun altını çizen Bağatar, “Sahte imzalı evrakları karar numaraları ve tarihleriyle paylaşalım. Sahte imzalı kararların hep imar ve arsa, arazi işleriyle ilgili gerçekleştirilmiş.  Encümen Başkanlığını dönemin Belediye Başkan Yardımcısı Halit Güleç yapıyordu. Oy birliği ve oy çokluğuyla alınan her kararda Halit Güleç imzalarının sahte olduğunu belgeledik. Belgelerle ve belediyede ki yolsuzluklarla ilgili açığa alınan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'ı, dönemin Başkan Yardımcılarını ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu açık oturuma bir kez daha davet ediyorum” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Kazim

17 Haziran 2022 21:18
Muhlim iyice sasirdin, herhalde son kurtulusu milletvekilliginde goruyorsun galiba, yaaa saldirmadagin eselemedigin yer kalmiyor Ankaraya yaranabilmek icin. Yakinda Isvece, Yunanistana bile sallamaga basliyacan bu nedir yaaa, Yalova senin gibisini gormedi simdiye kadar

Cemal

18 Haziran 2022 02:34
Ya is cigirindan cikti, Muhlim Ankaraya yaranmak icin yakinda, Isvece, Almanyaya hatta Yunanistana bile salliyacak, milletvekilligine oynuyor yaaa. Camur attiklaridan en az 5 sefer daha fazla kendi camuru oldugunu unutuyor