Bağatar’dan Köylere Çıkarma

31 Aralık 2022 11:48
Bağatar’dan Köylere Çıkarma

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve parti yöneticileri Gacık, Laledere ve Çukurköy’ü ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla sohbet ettiler.

Bulduğu her fırsatta köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, parti yöneticileri ile birlikte Gacık, Laledere ve Çukurköy’ü ziyaret etti. Köy muhtarları tarafından karşılanan Bağatar ve partililer köylerdeki durum, çalışmalar, yaşanan sorunlar ve talepler hakkında bilgiler aldılar. Ardından köy kahvelerini ziyaret eden Bağatar ve beraberindekiler vatandaşlarla sohbet ettiler. Köylerin ihtiyaçlarının karşılanması adına İl Özel İdaresi vasıtası ile önemli çalışmaların yapıldığını hatırlatan Bağatar, “Eskiden köylerimiz yollarına mıcır döktürmek için bile aylarca beklerdi. Şimdi köylerimizin yolları asfalt, köy konakları var, köylerde parklar ve spor alanları oluşturuluyor. Köylerimizin ve burada yaşayan halkımızın tüm taleplerinin karşılanması ve sorunlarının ortadan kaldırılması için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

Vatandaşlar ise kendilerini ziyaret ettiği için AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve parti yöneticilerine teşekkür ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle