Bağatar’dan İşadamlarına Teşekkür Ziyareti

25 Ocak 2023 09:13
Bağatar’dan İşadamlarına Teşekkür Ziyareti

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar geçtiğimiz günlerde noter huzurunda yapılan çekilişle 1000 öğrenciye dağıtılan burslara destek veren Yalovalı işadamlarını ziyaret ederek teşekkür etti.

1000 üniversite öğrencisine eğitimlerine katkı sunmak adına 4 bin TL’lik bursu kazanan öğrenciler noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlenmişti. Yalovalı iş adamları da AK Parti tarafından gerçekleştirilen kampanyaya destek vermiş ve geleceğin teminatı gençlerin daha iyi bir eğitim almaları adına ellerini taşın altına koymuşlardı. Bu noktada AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da kampanyaya destek veren işadamlarını ziyaret ederek teşekkür etti. Gençlerin eğitiminin çok büyük önemi olduğuna vurgu yapan Bağatar, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz içinde bulundukları çağın gereklerine uygun şekilde eğitim almalılar. Elbette bu noktada hepimiz de elimizi taşın altına koymak zorundayız. AK Parti olarak düzenlediğimiz bu burs kampanyasında Yalovalı işadamlarının bunu yaptığını görmekten çok mutluyum. Hangi işadamımıza gittiysek bizi geri çevirmedi. Gereken tüm desteği sağladı. Onların destekleri olmadan bu kampanya başarılamazdı. Gençlerimize bursları verilmeye başlandı. Onlar artık eğitimlerini çok daha iyi şartlarda gerçekleştirecekler ve ülkemize gelecekte iyi hizmetler verecekler” dedi.
Hedef 1000 Öğrenci 1000 Burs kampanyasına destek veren Soysallar Otomotiv yönetim kurulu başkanı Turan Soysal, Hyundai Yalova Bayisi Galip Gencer, Servet Emlak işletmecisi Faruk Demirhan ise gençlerin eğitimlerine katkı sunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle