Bağatar’dan Burs Destekçilerine Teşekkür

03 Şubat 2023 09:04
Bağatar’dan Burs Destekçilerine Teşekkür

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar geçtiğimiz günlerde noter huzurunda yapılan çekilişle 1000 öğrenciye dağıtılan burslara destek veren Garden A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı Ümit Yalçın’ı ziyaret ederek teşekkür etti.

1000 üniversite öğrencisine eğitimlerine katkı sunmak adına 4 bin TL’lik bursu kazanan öğrenciler noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişle belirlenmişti. Yalovalı iş adamları da AK Parti tarafından gerçekleştirilen kampanyaya destek vermiş ve geleceğin teminatı gençlerin daha iyi bir eğitim almaları adına ellerini taşın altına koymuşlardı. Bu noktada AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da kampanyaya destek veren Garden A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı Ümit Yalçın’ı ziyaret ederek teşekkür etti. Gençlerin eğitiminin çok büyük önemi olduğuna vurgu yapan Bağatar, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz içinde bulundukları çağın gereklerine uygun şekilde eğitim almalılar. Elbette bu noktada hepimiz de elimizi taşın altına koymak zorundayız. AK Parti olarak düzenlediğimiz bu burs kampanyasında Yalovalı işadamlarının bunu yaptığını görmekten çok mutluyum. Hangi işadamımıza gittiysek bizi geri çevirmedi. Gereken tüm desteği sağladı. Onların destekleri olmadan bu kampanya başarılamazdı. Gençlerimize bursları verilmeye başlandı. Onlar artık eğitimlerini çok daha iyi şartlarda gerçekleştirecekler ve ülkemize gelecekte iyi hizmetler verecekler” dedi.

Hedef 1000 Öğrenci 1000 Burs kampanyasına destek veren Garden A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı Ümit Yalçın’ı ise gençlerin eğitimlerine katkı sunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Dogrucu Davut

04 Şubat 2023 18:57
Yapilan iyilikler, hayir hasenatlar gizli olursa makbul olur..Haber olursa degil...Hele plaket alinirsa hic degil..Bu konuda bu kadar Ayet ve hadis varken bu reklam ne diye...