Bağatar Ve Tutuk, “Türkiye Yüzyılı” Tanıtım Programına Katıldı

31 Ekim 2022 09:25
Bağatar Ve Tutuk, “Türkiye Yüzyılı” Tanıtım Programına Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk ve Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, “Türkiye Yüzyılı” vizyonu programına katıldılar.

“Türkiye Yüzyılı” vizyonu programı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programa AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk ve Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel de katıldılar. Cumhuriyet'in birinci asrının son yılına girmeye hazırlanılan şu günde, "Türkiye Yüzyılı"nın ahdi için bir araya geldiklerini belirten Erdoğan, "İnşallah Cumhuriyet'imizin 99'uncu yıl dönümünün gururuyla birlikte Türkiye Yüzyılı'nı da milli hafızamıza kazıyacağız. Cumhuriyet'imizin ilk yüzyılına, Anadolu topraklarındaki 900 yıllık varlığımızı sona erdirmek isteyen bir saldırının ardından giriş yapmıştık. Osmanlı devletiyle birlikte milletimizi de topyekun tarihe gömmek isteyenler, bu defa, Çanakkale'de veya Kut'ül Amare'de olduğu gibi doğrudan karşımıza çıkmadılar. Bunun yerine en elverişli gördükleri aracı kullanarak Anadolu'yu işgale yeltendiler." diye konuştu.

Ardından Türkiye Yüzyılı vizyon programını maddeler halinde anlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

“Güven Yüzyılı güven ve istikrarın yılı olacak”
Program sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen programda AK Parti ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonunu açıkladı. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın liderliğinde AK Parti olarak 20 yılda azim ve kararlılık ile ülkemizi, milletimizi hizmetler ile donattık. Türkiye Yüzyılı, güven ve istikrarın, üretimin ve verimliliğin, kalkınmanın, bilimin, istikbalin, gençlerimizin, yüzyılı olacak” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle