Bağatar Ve Tutuk Esnafla Sohbet Edip Çay İçti

Bağatar Ve Tutuk Esnafla Sohbet Edip Çay İçti

Yoğun bir çalışma programı sonrasında dinlenmek için bir kahvehaneye konuk olan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk burada çay için esnaflarla sohbet etti.

Günün yorgunluğunu atmak için bir kahvehaneye konuk olan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk esnafları dinlediler. Çaylarını yudumlayan Bağatar ve Tutuk esnafların sorunları, talepleri ve çözüm önerilerini dinlediler. Elbette ki sohbetin ana konusu ise pandemi ve doğalgaz rezervi bulunması oldu. Esnafların zor bir süreçten geçtiğini bildiklerini dile getiren Bağatar ve Tutuk, “Pandemi sürecini en iyi yöneten ülkelerin başında Türkiye geliyor. Amerika ve Avrupa ülkeleri bile bu süreçte ekonomik anlamda önemli zararlar görürken ülkemiz en az zararla bu süreci atlatmaya çalışıyor. Bu halkımızla el ele aşabileceğimiz bir durum. Sadece alınacak tedbirler yeterli değil. Halkımızın duyarlılıkla alınan tedbirlere uyması lazım. Pandemi dolayısıyla esnaflarımız da zor günler geçiriyorlar. Ama kısa bir süre içerisinde bu süreci atlatacağımızı herkesin bilmesi lazım” dediler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen doğalgaz müjdesini de değerlendiren Bağatar ve Tutuk, “Bu ülkemiz açısından artık bir eksen değişikliği demektir. Ülkemiz artık enerji alan değil kısa süre içerisinde enerji satan bir ülke haline gelecek. Türkiye artık enerji de bir üst lige çıktı. Cumhurbaşkanımızın Akdeniz’deki arama çalışmalarından da benzer müjdelerin gelebileceğini söyledi. Enerji de dışa bağımlı olmayan bir Türkiye’nin çok daha hızlı büyüyen ve gelişen bir ülke oluşuna hep birlikte şahitlik edeceğiz” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle