Bağatar, Ünlü’yü Yürüyen Köşk’te Ağırladı

Bağatar, Ünlü’yü Yürüyen Köşk’te Ağırladı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Yalova’ya gelen AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü’yü Yürüyen Köşk’te ağırlayarak Yalova hakkında bilgiler aktardı.

Ziyaret amacıyla Yalova’ya gelen AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve başkan yardımcılarını konuk eden AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, konuklarına Atatürk’ün Yürüyen Köşk’ünü gezdirdi. Burada konuklarıyla kahvaltı yapan ve ardından köşkü ziyaret eden Bağatar, dünyada çevreciliğin bilinmediği o yıllarda Atatürk’ün bir ağacın dalını kesmemek için köşkünü raylar üzerinde yürüterek tüm Dünya’ya bir çevrecilik dersi verdiğini dile getirdi. Atatürk’ün İstanbul ve Ankara’nın ardından en çok zaman geçirdiği ilin ve en çok köşkünün bulunduğu yerin de yine Yalova olduğunu sözlerine ekledi. Ülkenin gelişimine öncülük eden bir çok kararı Yalova’da bulunan Yürüyen Köşk’te aldığını vurgulayan Bağatar, Ulu önderin bir çok yabancı konuğu da yine Yalova’da ağırladığının da altını çizdi.

Yalova, Yalova Belediyesi ve AK Parti çalışmaları hakkında da konuğuna bilgiler aktaran Bağatar Kastamonu ve Yalova arasında ki koordinasyonun geliştirilmesi amacıyla çalışma yapılmasını da istedi.

Yalova’nın tarihi ve doğal birçok güzelliğe sahip, 3 büyük metropolün ortasında adeta bir zenginlik olduğunu vurgulayan AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ise, Yalova’yı ve özellikle de Yürüyen Köşk’ün hikayesini her yerde anlatacağını dile getirdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle