Bağatar Termal İlçesini Ziyaret Etti

11 Mart 2023 10:46
Bağatar Termal İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Yalova Milletvekili aday adayı Muğlim Bağatar Termal ilçesine gideren AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve yönetim kurulu üyeleri ile yaklaşan seçim hakkında bir istişare toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ederek AK Parti Yalova Milletvekili aday adaylığını açıklayan Muğlim Bağatar çalışmalarına başladı. Bu çerçevede Termal ilçesine giden Bağatar partisinin ilçe binasında teşkilat mensupları ile buluştu. İlçeye gelişinde AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ve Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar tarafından karşılanan Bağatar ardından teşkilat mensuplarıyla 2023 yılında gerçekleştirilecek olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu. AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar partinin ilçede sürdürdüğü çalışmalar hakkında Bağatar’a bilgi verirken, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ise belediye çalışmaları hakkında paylaşımda bulundu.
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan AK Parti Yalova Milletvekili aday adayı Muğlim Bağatar ise, “AK Parti teşkilatları; ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonu ile azim, kararlılıkla geleceğe yürüyen gönüller demektir.

Termal İlçe Başkanımız Recep Bahar ve yönetim kurulu üyelerimiz, Teşkilat Mensuplarımız, Termal Belediye Başkanımız Hüseyin Sinan Acar ile gündeme dair istişare toplantısı gerçekleştirdik.

Teşkilatlarımızla tüm gücümüzle hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle