Bağatar Köylerin Sorunlarını Dinliyor

Bağatar Köylerin Sorunlarını Dinliyor

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Samanlı Köyü Muhtarı Çetin Pehlivan’ı ziyaret ederek köyün sorunları, ihtiyaç ve taleplerini dinledi.

Çalışmalarına salgına rağmen ara vermeyen ve gerekli tedbirleri alarak Yalova’ya hizmet üretilmesi için emek harcayan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar bu kapsamda Samanlı Köyü’nü ziyaret etti. Köye gelişinde muhtar Çetin Pehlivan tarafından karşılanan Bağatar, köyün sorunları, ihtiyaçları ve talepleri hakkında köy muhtarı Çetin Pehlivan’dan bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren muhtar Çetin Pehlivan, “Köyümüz il merkezi ile neredeyse entegre olmuş bir yer. Dolayısıyla il merkezindeki hizmetlere burada da ihtiyaç duyuluyor. Bu anlamda köyümüzü ziyaret eden ve bizleri dinleyerek çözüm üretilmesi adına gerekenleri yapacağını belirten, AK Parti İl Başkanımız Muğlim Bağatar’a yürekten teşekkür ederim” dedi.

Samanlı Köyü’nün sorunlarının giderilmesi, ihtiyaç ve taleplerinin karşılanması anlamında elinden gelen tüm gayreti göstereceğini dile getiren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ise, “Samanlı Köyü muhtarımızın da belirttiği gibi il merkezi ile neredeyse birleşmiş bir nokta. Muhtarımızı dinledik ve sorunları tespit ettik. Bu durumu Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve İl Genel Meclisi Başkanımız Hasan Soygüzel’le de bir araya gereke masaya yatıracağız. Biz ildeki tüm köylerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri alması için durmaksızın çalışıyoruz. Köylerimize AK Parti döneminde götürülen hizmetler de ortadadır. Bundan sonrada hız kesmeden bu hizmetler verilmeye devam edecektir. Gayesi halka hizmet olan bir anlayışın neferleri olan bizler bu yönde çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle