Bağatar İş İnsanları İle Biraraya Gelmeyi Sürdürüyor

12 Ağustos 2022 10:00
Bağatar İş İnsanları İle Biraraya Gelmeyi Sürdürüyor

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen toplantıda farklı iş kollarından iş insanları ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

İş insanlarının sorunlarını öğrenmek ve bunlara çözümler üretmek adına istişareler gerçekleştiren AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar bu kapsamda iş insanları ile bir araya gelmeyi sürdürüyor. YTSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen bu buluşmalarda toplantıya katılan iş insanları tek tek söz alarak yaşadıkları sıkıntılar ve taleplerini dile getiriyorlar. Burada iş adamları ile görüş alışverişinde de bulunan Bağatar, “Ben hem bir siyasetçi hem de iş adamıyım. Yani sizlerin yaşadığınız sorunları çok iyi biliyorum. Ama sizlerle bir araya gelerek hem sorunları bir kez daha öğrenmek hem de sizlerin çözüm önerilerinizi de duymak istiyorum. Ben sizlerin yaşadığı sorunların çözümlenmesinde bu istişare toplantılarının çok olumlu etkilerinin olduğuna inanıyorum” dedi.

YTSO’da düzenlenen istişare toplantısına AK parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ın yanısıra YTSO Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Demiryürek ve YTSO Genel Sekreteri Taner Eriş de katıldı.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle