Bağatar Hastalara Acil Şifalar Diledi

16 Eylül 2022 09:31
Bağatar Hastalara Acil Şifalar Diledi

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Devlet Hastanesi yöneticileri ile birlikte Yalova Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek acil şifalar dilediler.

Hastane ziyaretlerini aksatmayan ve bulduğu ilk fırsatta hastalarla bir araya gelerek onların dertlerini dinleyen AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Yalova Devlet Hastanesi Polikliniklerini gezdi. Buralarda tedavi gören hastaları ziyaret eden Bağatar’a, Yalova Devlet Hastanesi yöneticileri de eşlik etti. Hasta vatandaşlarla sohbet eden ve onların sorunlarını dinleyen Bağatar, hastane ile ilgili talep ve önerilerini de öğrendi. Hastalara acil şifalar dileyen Bağatar, “Sağlık alanında ilimizde çok önemli yatırımlar yapılıyor. 400 yataklı Yalova Devlet Hastanesi bunlardan birisi. Mevcut hastaneyi yeni binaya taşımaya başlıyoruz. Acil ünitesinde kısa bir süre önce ilk hasta kabulü de gerçekleşti. Yine Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi ile birlikte bu hastanemiz bir eğitim ve araştırma hastanesine dönüşecek. İlimizdeki sağlık hizmetleri daha da iyi bir noktaya taşınmış olacak” dedi.

Hastane ve hastanede yapılan çalışmalar hakkında Yalova Devlet Hastanesi yöneticileri ile de görüş alışverişinde bulunan Bağatar, özverili çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle