Bağatar Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

29 Ekim 2022 12:07
Bağatar Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un başkanlık ettiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

Bağatar, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın güçlü ve dirayetli yönetimi ile ülkemiz de milletimiz de güzel yarınlara yönünü çevirmiş, kararlılıkla yürümektedir” dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un başkanlığında, Ankara’da parti genel merkezinde düzenlenen AK Parti 158. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk, Yalova il Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ve AK Parti Yalova Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan da katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan AK Parti 158. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın ardından konuşan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, toplantının ülke ve millet için hayırlar getirmesini temenni ederek şunları paylaştı, “AK Parti Genel Başkanvekilimiz Numan Kurtulmuş’un hitaplarını dinleyerek, istifade ettik. 21 yıldır da ülkemizin istifade ettiği AK Parti’mizin ve devletimizin bu iradesi bugün de sürmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın güçlü ve dirayetli yönetimi ile ülkemiz de milletimiz de güzel yarınlara yönünü çevirmiş, kararlılıkla yürümektedir. Bu vesile ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızın hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle