Bağatar Esnaflarla Bir Araya Geldi

Bağatar Esnaflarla Bir Araya Geldi

Ahilik Haftası etkinlikleri bünyesinde gerçekleştirilen etkinliğe katılan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Kirazlı Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya geldi.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Kirazlı Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. Ticaret İl Müdürü Alparslan Tunalı ve Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürü Şeref Tali’nin de eşlik ettiği ziyarette esnaflarla sohbet eden Bağatar, hayırlı işler diledi. Ülke ekonomisinin kendini toplamaya başladığını kısa bir süre içerisinde bunu toplumun her kesiminin hissedeceğini de dile getiren Bağatar, “Ülkemizin ekonomisine yönelik saldırıların etkisini toplumun her kesimi hissetti. Esnaflarımız da çok zor günler geçirdi. Ama biz güçlü ve büyük bir ülkeyiz. Bizi yıkamadılar. Ekonomimizin bir daha böyle saldırılara maruz kalmaması için gerekli önlemler alındı. Ekonomik veriler ve Fitch gibi kredi derecelendirme kuruluşları da ülke ekonomisinin hızla iyileştiğini ortaya koyuyorlar. Kısa bir süre içerisinde toplumun her kesimi bunu hissetmeye başlayacak” dedi.

Esnafları dinleyen Bağatar Kirazlı Sanayi sitesi ile ilgili yaşanan sorunların ortadan kaldırılması için gereken her şeyi yapacaklarını dile getirdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle