Bağatar Esnafları Ziyaret Etti

03 Aralık 2022 10:15
Bağatar Esnafları Ziyaret Etti

Bulduğu her fırsatta esnafları ziyaret eden ve onlarla sohbet ederek istişarelerde bulunan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, “Esnaflarımızın fikirleri bize yol gösterici oluyor” dedi.

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar parti çalışmalarından artta kalan zamanını vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek değerlendiriyor. Bu kapsamda esnafların işyerlerine misafir olan Bağatar sıcak bir çay eşliğinde sohbet edip istişarelerde bulundu. İl merkezindeki esnaflara konuk olan Bağatar onlarla sohbet etti. Halktan kopuk siyaset anlayışını AK Parti’nin ortadan kaldırdığını ifade eden Bağatar, “Halkın içinden doğan AK Parti, kurulduğu günden bugüne kadar hiçbir zaman halkla olan bağını koparmadı. Gücünü halkından alan AK Parti’nin siyaset anlayışı, halktan kopuk siyaset anlayışını söküp attı. Bizde bu anlamda parti çalışmalarından artan her zamanı halkımızla, esnafımızla buluşmak, onlarla sohbet etmek, dertlerini dinlemek, dertlerine ve sorunlarına çareler üretebilmek için harcıyoruz. Halkımızın fikirleri bize yol gösterici oluyor” dedi.  

Esnaflar ise kendilerini ziyaret ettiği, sorunları dinleyip önerilerini aldığı için AK Parti Yalova il Başkanı Muğlim Bağatar’a teşekkür ettiler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle