Bağatar Bayraktepe Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu

29 Haziran 2022 09:01
Bağatar Bayraktepe Mahallesinde Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve il yöneticileri Bayraktepe Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinlediler.

AK parti Yalova İl Yöneticileri mahallelerde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Bayraktepe Mahallesi’ne konuk olan AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, İl Başkan Yardımcısı, Serhat Topçular, İl Yöneticileri Sadullah Altunbay, Esra Bozkurt, İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, İl Kadın kolları, Gençlik Kolları ve Merkez İlçe Yöneticileri, AK Parti Bayraktepe Mahalle Başkanı Merve Yapıcı Çavuşoğlu ve mahalle yönetimi oluşturulan AK Noktada vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Bağatar, “Yalova Belediyemiz ile birlikte il merkezimizdeki tüm mahallelere eşit hizmetler götürüyoruz. Tüm mahallelerin muhtarları ile koordinasyon içerisinde çalışıyor ve öncelikli hizmetleri belirliyoruz. Ardından belediyemiz aciliyetine göre hizmetleri hayata geçirmeye başlıyor. İlimizin en geç mahallelerinden birisi olan Bayraktepe Mahallemiz de hizmetlerden payını alıyor ve almayı da sürdürecek. Bunun dışında ilimizde çok önemli projeleri bir biri ardına hayata geçiriyoruz. Bu projeler ilimize değer katıyor” dedi.

Ardından söz alan vatandaşlar ise sorunlarını dile getirerek taleplerini AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’a ilettiler. Bağatar sorunların ortadan kaldırılması ve taleplerin yerine getirilmesi için gerekli talimatları verdi.  

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle