Azra Akın Şelalede Çekim Yaptı

13 Temmuz 2012 00:00
Azra Akın Şelalede Çekim Yaptı

Ünlü oyuncu, Ramazan ayı boyunca kullanılacak reklam filmi için Yalova’daki şelalede gerçekleştirilen çekimlerde elleriyle sofra hazırladı.

Azra Akın, Yalova’da şelale içinde kurulan ‘Pepsi Ramazan Sofrası’nın reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu, çekimler için şelale kenarında kendi elleriyle iftar sofrası kurdu. Yalova Su Düşen Şelalesi’ndeki çekimler gün boyu sürdü, Azra Akın saatlerce su içinde kaldı. Yönetmenliğini Umut Aral’ın yaptığı çekimde kendi elleriyle kurduğu sofradaki böreklere el süremeyen ünlü oyuncu bu duruma da çok üzüldü.Bu Seferki Bir Aile Buluşması


Azra Akın, ‘Pepsi Yaşatır Seni’ sloganıyla çekilen film ile buluşmasını “Her reklam filmi çekiminde ayrıca heyecanlanıyorum fakat bu seferki bir aile buluşması, aile sofrası oldu. Çok sıcak ve çok içten bir ortamda keyifle rol oynadım” sözleriyle anlattı. Çevredeki Yalovalıların da büyük ilgi gösterdiği çekimler boyunca Azra Akın hayranlarıyla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi. Filmde ailesini oynayan oyuncu arkadaşlarıyla da sıcak diyaloglar kuran Akın, yaşlı rol arkadaşının başörtüsünü düzelterek kendisine yardımcı oldu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle