Aydoğan Yalova’yı Temsil Edecek

24 Haziran 2023 11:15
Aydoğan Yalova’yı Temsil Edecek

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan özel sporcu Cafer Aydoğan, masa tenisi il şampiyonasında birinci olarak altın madalya kazandı. Aydoğan, aynı zamanda Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Türkiye Özel Sporcular Federasyonu tarafından Yalova’da düzenlenen Tossfed Masa Tenisi İl Şampiyonası’na, müdürlüğe bağlı kuruluş Milli Piyango Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde bakım ve korunma altında bulunan Yalova Aile ve Sosyal Hizmetler Spor Kulübü sporcusu Cafer Aydoğan’ın katıldığı belirtildi. Açıklamada, düzenlenen il şampiyonası sonucunda sporcunun birinci olarak altın madalya kazandığı ve ayrıca Tossfed Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandığı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, bu süreçte destek ve katkılarından dolayı kuruluş müdürü Adem Çiçek’e, kuruluş çalışanlarına, antrenmanlarını yaptıran ve takip eden antrenör Engin Toprak’a ve sporcu Cafer Aydoğan’a teşekkür edildi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle