Atik, Öztabak'ı Ağırladı

Atik, Öztabak'ı Ağırladı

Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve İl Başkan Yardımcısı Bülent Tanır'ı makamında ağırladı.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ve İl Başkan Yardımcısı Bülent Tanır, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik'i makamında ziyaret ettiler. Atik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Alt ve üst yapı çalışmaların ilçenin modernleşmesinde etkili bir rol oynadığını dile getiren Atik, ilçeye kazandırılan ve Yalova'nın ilk ve tek yeraltı otoparkı ve ilçe meydanının da tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Gökçedere ıslah çalışmasının ise devam ettiğini vurgulayan Atik, ilçenin daha modern ve yaşanası bir turizm beldesi haline gelmesi için tüm gayretlerini ortaya koyduklarını belirtti.

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak ise Termal'in ilin en önemli turizm merkezlerinden birisi olduğunu belirterek, Termal Belediyesi'nin bu anlamda çok önemli bir görevi yerine getirdiğini belirtti. Öztabak başarılı bir belediyecilik ortaya koyduğundan dolayı da Atik'e teşekkür etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle