Aslan’dan Gazilere Ziyaret

Aslan’dan Gazilere Ziyaret

Termal GSİM Müdürü Cihan Aslan ve Yalova Gençlik Merkezi üyeleri Türkiye Muharip Gaziler Derneğini Yalova Şubesi’ni ziyaret etti.

Kendilerini ziyarete gelen Termal GSİM Müdürü Cihan Aslan ve Yalova Gençlik Merkezi üyelerini kapıda karşılayan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şube Başkanı Şakir Güner ve gaziler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Dernek çalışmaları ve ilde ki gazilerin durumu hakkında konuklarına bilgiler veren dernek başkanı Şakir Güner, “Gençlik Merkezimiz her zaman bizleri ziyarete geliyor ve birçok ortak proje düzenliyoruz. Termal GSİM Müdürü Cihan Aslan’da bizi unutmadı ona da tüm gaziler adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gazilerin yaşayan kahramanlar olduğunu vurgulayan Termal GSİM Müdürü Cihan Aslan ise, “Bugün güven içerisinde yaşadığımız bu toprakların her milimetre karesinde şehitlerimizin kanları gazilerimizin kahramanlıkları vardır. Türk halkı siz yaşayan kahramanlarımıza çok şey borçludur. Sizler için ne yapsak azdır” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle