Armutlu’ya İlki Yaşatan Öğrenciler İçin Müdür Akalp Kolları Sıvadı

03 Şubat 2023 09:04
Armutlu’ya İlki Yaşatan Öğrenciler İçin Müdür Akalp Kolları Sıvadı

Armutlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Uğur Akalp, hentbolda çifte şampiyonluk yaşayan Dursun Dumangöz Ortaokulu öğrencileri için kolları sıvalayarak parkeye indi.

İlimizde yıllardır hentbol antrenörlüğünü yapan ve bu sporcu Yalovalı gençlere sevdiren Akalp, Armutlu’ya tarihinde ilk kez çifte şampiyonluk getiren Dursun Dumangöz Ortaokulu’nun hentbol takımlarını sömestr tatilinde olunmasına karşın bölge finallerine hazırlıyor. 2022-2023 sezonu okul sporları organizasyonları kapsamında Armutlu’da bulunan Dursun Dumangöz Ortaokulu yıldızlar hentbol erkek ve kızlarda Yalova şampiyonu olmayı başardı.

Elde edilen bu başarı Armutlu’da büyük sevinç yaşatırken, Armutlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Uğur Akalp’te kolları sıvalayarak ara tatilde Dursun Dumangöz Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Halide Demirci ile birlikte hem erkek hem de kız öğrencileri bölge finallerine hazırlamaya başladılar.

“Bölge şampiyonasında da başarılı olmak istiyoruz”

Armutlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Uğur Akalp,”Dursun Dumangöz Ortaokulu’muzun geleceği parlak öğrencileri hentbol branşında hem erkeklerde hem de kızlarda Yalova şampiyonu olup Armutlu’da bir ilki başardılar. Elde ettikleri bu başarı bizleri çok mutlu etti. Gençlerimize yatırım yapmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha bizlere ispat ettiler. Önümüzde bölge şampiyonası var. Beden eğitimi öğretmenimiz Halide Demirci ile birlikte sömestr tatili olmasına karşın öğrencilerimizle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İnşallah orada da başarılı olup Yalova’mızı en iyi şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle