Arıca’dan Albüm Müjdesi

15 Mart 2019 08:32
Arıca’dan Albüm Müjdesi

Ünlü pop müzik sanatçısı Soner Arıca Yalova’da Radyo Gözde de Kutsi'ye konuk oldu. Yeni albüm çalışmalarını hızla sürdürdüğünü dile getiren Arıca yaz başında yeni bir parçayı daha sevenleri ile buluşturacağı müjdesini verdi.

Birlikte Yanarız adlı parçası ile müzik listelerine giren Ünlü pop müzik sanatçısı Soner Arıca Radyo Gözde de Kutsi'ye konuk oldu. Burada soruları da yanıtlayan Arıca, Türkiye’de bir ilke imza attıklarını dile getirdi. Arıca, “Birlikte Yanarız şarkımızı deephouse  epik versiyonu ile iki farklı soundta kendi tarzlarında ana versiyon gibi sevenlerimize sunduk. Şarkımızın 2 farklı düzenlemesinde de Miraç Kutlu imzası var. Türkiye’de aynı şarkının 2 farklı versiyonuna 2 farklı klip çeken başka kimse yok. Bu alanda da ilk olduk. Her iki klibi de Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çektik. Şarkımızın orijinal versiyonunun klibi Newyork’ta Brooklyn Köprüsü, Wall Street, SoHo, LitleItaly gibi mekanlarda çekildi. 7 gün süren çekimler 50 saate tamamlandı. Epik versiyonun klibini ise Polonezköy’de çektik” diye konuştu.

Arıca, “Albüm çalışmamız devam ediyor. Önümde 2 seçenek var. Ya albüm Haziran’a kadar bitecek ama bu zor görünüyor. Ya da albüm Eylül’e kalacak. Haziran ayında yeni bir parça paylaşacağız. Orada da bir ikilime yaşıyorum. İlk defa içinde az arabesk motif olan bir şarkı yazdım. O olabilir ya da hareketli bir yaz şarkısı olacak. Ama ikisi de hazır sadece biz bir aya kadar buna karar vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle