Anka Bilim Sanat Yaşam Merkezi Açıldı

14 Eylül 2021 09:28
Anka Bilim Sanat Yaşam Merkezi Açıldı

ANKA Bilim Sanat Yaşam Merkezi, Kişisel Gelişim Kursu, eğitim alanında kaliteli bir hizmet verme misyonu ile kapılarını araladı.

ANKA Bilim Sanat Yaşam Merkezi, Kişisel Gelişim Kursu, Çiftlikköy İlçesinde düzenlenen törenle hizmete girdi. Matematik öğretmenleri, Sefa Alan, Burçin Yaman Aktürk’ün ortaklığı ile açılan kişisel girişim kursunda öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda eğitim ve ders programları oluşturuluyor. Eğitim ve derslerin tümü en fazla 5’er kişilik sınıflar uygulanıyor.

Öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde takip ettiklerini belirten kurum yetkilileri Sefa Alan, Burçin Yaman Aktürk; “Öğrencilerimizin gelişimleri 5’er kişilik sınıflarda uygulanan sınavlar ve ders içi denemelerle takip ediliyor. Öğrencilerin hangi kazanımlar için desteğe ihtiyacı varsa bunların üzerinde titizlikle durabilmek adına ders planları bu sonuçlara göre düzenleniyor. Burada ki amacımız öğrencilerimizi temel alarak, kurguladığı eğitim sistemi, öğrencinin gelişimine katkı sağlayıp onlara gelecekte yaşamları için gerekli temel becerileri kazandırmaktır” dediler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle