Ambargo Devam Etti

Ambargo Devam Etti

2012-2013 Okul Sporları Genç Erkeklerde Yalova Şampiyonu Yalova Anadolu Lisesi oldu. Yalova Amatör Saha 1 ve Amatör Saha 2’de oynanan final grubunun son gün müsabakaları sonrasında 6 puan toplayan Yalova Anadolu Lisesi üst üste 2. Kez İl şampiyonu ol

Yalova Anadolu Lisesi’nin şampiyonluğu ile sona eren turnuvada 2.’liği Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, 3.’lüğü Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi kazanırken 4.’lük Kupasını ise Fatih sultan Mehmet Anadolu Lisesi kazandı.
10-14 Aralık tarihlerinde yapılan grup müsabakaları sonrasında A Grubunda Fatih sultan Mehmet Anadolu Lisesi ve Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, B Grubunda ise Yalova Anadolu Lisesi ile Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi Final Grubuna kalan takımlar oldu.

17-21 Aralık tarihlerinde oynanan Final Grubu müsabakalarında 6 puan toplayan Yalova Anadolu Lisesi üst üste 2. Kez İl şampiyonu olurken, 5 puan toplayan Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İl 2.’si, 2 puanlı Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi İl 3.’sü, 2 puan ve avaraj ile Fatih sultan Mehmet Anadolu Lisesi il 4.’sü oldu.

Yalova Şampiyonu olan Yalova Anadolu Lisesi’ne kupasını Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete, 2. Olan Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne ASKF Başkanı Harun Keser, 3. Olan Yalova Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi’ne Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mehmet Yörük ve 4. Olan Fatih sultan Mehmet Anadolu Lisesi’ne ise kupasını İl Okul Futbol Koordinatörü İşcan Avşar verdi.

üst üste 2. Kez Yalova Şampiyonu olan Yalova Anadolu Lisesi İlimizi Liseler Arası Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle