Altınova Modern Bir İlçeye Dönüştü

Altınova Modern Bir İlçeye Dönüştü

Altınova Belediye Başkanı Metin Oral ilçenin ihtiyaçlarının hızla karşılandığını söyledi. Oral Altınova’nın modern bir yaşam alanına dönüştüğünü de dile getirdi.

Altınova Belediye Başkanı görev süresi içerisinde ilçenin ihtiyaç duyduğu birçok hizmet ve yatırımın Altınova’ya kazandırıldığını söyledi. İlçede yapılan çalışmaları kamuoyu ile paylaşan Oral, “Ben evde bakım hizmetimizi çok önemsiyorum. Çünkü dolaştığımız vatandaşların duaları bize yetiyor. Bizim ölçeğimizdeki belediye için bu çok önemli bir hizmet. 7000 nüfuslu bir belediye de çok da rastlanan bir hizmet değil. Yaşlılarımıza sağlık hizmetinin takibini yapıyoruz. Ev temizlik ve kişisel bakımlarını yaptırıyoruz. İlaç kullanımlarını takip ediyoruz. Bu hizmetlerimizi 1 danışman doktor 1 ambulans, 1 hasta bakıcı, 2 hemşiremizle veriyoruz. Bize o insanlarımızın duaları yetiyor.

Çocuklarımızın rahatça oynamaları için Altınova’ya 7 semt sahası yaptık. Şimdi o sahaların yanlarındaki parkları tamamlıyoruz. Parklar bitince o sahalar entegre tesis haline gelecek. Çocuklarımızın doğa ve sokakla içiçe olmasını ve teknolojik cihazlara olan bağımlılıktan kopmasını hedefliyoruz.
İlçedeki en önemli ihtiyaçlardan birisi de hastaneydi. Hastane sorununu da çözdük. Orasının gelişmesi kadro ve servisler açısından da zenginleştirilmesi için elimizden gelen gayreti de göstereceğiz. Bu hastane binası sayesinde artık vatandaşlarımız Yalova Merkeze ya da Karamürsel’e gitme zahmetinden de kurtarıldılar” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle