Altınova Kaymakamı Göreve Başladı

Altınova Kaymakamı Göreve Başladı

Altınova Kaymakamlığı’na tayin edilen Zafer Engin göreve başladı. Ergün'ü ilk ziyaret eden isim ise Altınova Belediye Başkanı Metin Oral oldu.

Kaymakamlar kararnamesi ile Altınova Kaymakamlığı görevine atanan Zafer Engin görevine başladı. Altınova Kaymakamı Zafer Engin’i ilk ziyaret eden Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, İlçe Jandarma Komutanı Mesut Aslan ve Emniyet Amiri Abdullah Özaydın oldu. Protokol mensupları, kaymakama yeni görevinde başarılar diledi. Altınova'nın tarımsal anlamda kesme çiçekçilik ve Kivi üretimi gibi önemli kalemleri bünyesinde barındırdığını dile getiren Oral, "Görevinizde başarılar diliyoruz. İlçemiz Osmangazi Köprüsü gibi önemli bir geçiş noktasını, önemli tarımsal üretimleri ve tersaneleri bünyesinde barındıran bir yer. Burada sizinle birlikte çalışacak olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.
Kaymakam Engin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Altınova gerçekten önemli bir ilçe. Hızla gelişen bir yerleşim alanı. Tarım ve sanayi anlamında ciddi üretim alanları var. Burada görev yapacak olmanın mutluluğu içerisindeyim" dedi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle