Aliço Bugün Rumeli Tv'de Coşturacak

19 Eylül 2017 08:48
Aliço Bugün Rumeli Tv'de Coşturacak

Rumeli TV'de yaptığı Faslı Şahane programıyla yüz binlerce izleyene ulaşan Aliço bu gece yayınlanacak programında da bir birinden güzel parçalarını sevenleri için seslendirecek.

Programın konuğu ise Termal Belediye Başkanı İsmail Atik olacak.

Rumeli TV'de yaptığı programla sadece Yalova'nın değil Yalovalı sanatçılarında sesi olan Aliço, Faslı Şahane programıyla beğeni toplamayı sürdürüyor. Değişik coğrafyalardan yüzbinlerce sanat severe ulaşan Aliço programına aldığı Yalovalı sanatçıların tanıtımına da yardımcı oluyor. Her programında Yalova'yı da anlatan sanatçı bu yönüyle de önemli bir misyon üstleniyor. Şu ana kadar Yalovalı hiç bir yerel yöneticinin aramadığı Aliço ise, "Ben Yalova aşığıyım. İlimizin tanıtımını yapmaya da devam edeceğim" diye konuştu.

Aliço'nun konuğu Atik olacak
Aliço bu akşamda yine dopdolu bir programla sevenlerinin karşısında olacak. Rumeli TV'de saat 21:00 başlayacak program 23:30'a kadar canlı yayında sürecek. Bir birinden güzel şarkıları ile sanat severlerle buluşacak olan Ali Çolakoğlu'nun bu geceki konuğu ise il Turizmi, Yalova'nın tanıtımının yanısıra Termal için uzun yıllardır yaptığı önemli çalışmalarla adından söz ettiren Termal Belediye Başkanı İsmail Atik olacak.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle