Aleyna Tilki Çınarcık'ı Salladı

07 Ağustos 2017 08:32
Aleyna Tilki Çınarcık'ı Salladı

Çınarcık Belediyesinin Gençlik Konseri çerçevesinde Aleyna Tilki Konseri büyük beğeni topladı.

Çınarcık Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen konserde hareketli şarkılarını Çınarcıklılar için seslendiren genç sanatçı kelimenin tam anlamıyla ilçeyi salladı.

"Sen olsan bari" şarkısı Youtube'de 49 milyon 200 bin kez dinlenerek tarihi bir rekor kıran ünlü sanatçı Aleyna Tilki, Çınarcık Belediyesi tarafından düzenlenen konserde sahne aldı. Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce insanın alkışları arasında sahne alan genç sanatçı gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Çınarcık ilçesinde olmaktan ve böyle coşkulu bir kalabalığın önünde şarkılarını seslendirmekten mutlu olduğunu dile getiren Aleyna Tilki dillerde yer eden hareketli parçalarını bir biri ardına seslendirdi. Konseri izlemek için meydana akın eden çoğunluğu gençlerden oluşan kalabalık ise şarkılara eşlik etti. Danslar eden ve şarkılarla coşan Çınarcıklı gençler kelimenin tam anlamıyla unutulmaz bir gece geçirdiler.
Konser sonrasında Aleyna Tilki'nin yanına gelen Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt ise genç yıldıza çiçek sunarak verdiği konserden dolayı teşekkürlerini iletti. Aleyna Tilki ise yeniden Çınarcıklılarla buluşmak istediğini söyledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle