Akyol’dan Genel Müdüre Teşekkür Ziyareti

13 Ocak 2023 07:53
Akyol’dan Genel Müdüre Teşekkür Ziyareti

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, DSİ Genel Müdürü Akif Balta’yı ziyaret ederek, Sultaniye Dere Islah çalışmasını hızlandırdıkları için teşekkür etti.

Bir süre önce DSİ Genel Müdürü Akif Balta’yı ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Çiftlikköy ilçesinden geçen Sultaniye Deresi’nin ıslah çalışmalarının başlatılmasını istemişti. Bunun üzerine gereken talimatları veren DSİ Genel Müdürü Akif Balta dere ıslahını öne çekmişti. Bu çerçevede çalışmalarına başlanan dere ıslahı ile ilgili olarak bir kez daha DSİ Genel Müdürü Akif Balta’yı makamında ziyaret eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Yalovalılar adına teşekkürlerini sundu. Çalışmaların hızlanmasının önemli olduğuna da değinen Akyol, “Çiftlikköy ilçemizin ortasından geçen derenin ıslahı hem olası taşkınların önüne geçilmesi, hem bölgedeki kötü görüntünün ortadan kaldırılması ve hem de halk sağlığının korunması adına önemliydi. Bu çalışmaların bir an önce başlaması talebimizi geri çevirmeyen ve çalışmaları hızlandıran DSİ Genel Müdürü Akif Balta’ya teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyarette ilde sürdürülen DSİ yatırımları da bir kez daha gündeme geldi. Gökçe Barajı ve yapılacak olan Çağlayan Barajı ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle