Akyol’dan Bakanlara Ziyaret

14 Temmuz 2023 10:23
Akyol’dan Bakanlara Ziyaret

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ı TBMM’de ziyaret ederek Yalova ile ilgili sorunları ve talepleri iletti.

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, TBMM’deki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu çerçevede bakanları da ziyaret eden Akyol Yalova ile ilgili sorunları ve talepleri aktarmayı ihmal etmiyor. Akyol, oluşan yeni kabinede Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Prof. Dr. Yusuf Tekin’i ziyaret etti. Tekin’e görevinde başarılar dileyen Akyol, Yalova’da ki eğitim ve öğretim faaliyetleri, eğitim kurumlarının durumları ve yaşanan sorunlar ile talepleri iletti.

Akyol’un bir sonraki durağı ise Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır oldu. Kacır’la da ilde süren OSB çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Akyol, talepleri ve sorunları iletti. Akyol, görüşmelerin son derece verimli geçtiğini ifade ederek, “Yalova’nın ihtiyaçlarını ve beklentilerini bakanlarımızla paylaştık. Onlardan destek ve yardım istedik. Bakanlarımız da ilimize sahip çıkacaklarını söylediler. Biz de kendilerine teşekkür ettik” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle