Akyol Ve Tutuk Karizma İş Merkezini Ziyaret Ettiler

06 Şubat 2023 09:06
Akyol Ve Tutuk Karizma İş Merkezini Ziyaret Ettiler

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk Karizma İş Merkezi’ndeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını, talep ve önerilerini dinlediler.

 Esnaflar belediyenin Karizma İş Merkezi’ne gelmesi ile birlite işlerde de bir hareketlenme yaşandığını ifade ettiler.

Ankara’da ki meclis çalışmalarından artan tüm zamanını Yalova’da geçiren AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol bu kapsamda halkla bütünleşmeyi sürdürüyor. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve parti yöneticileri ile birlikte Karizma İş Merkezi’ne giden Akyol burada vatandaşlarla sohbet etti. Esnafları işyerlerinde ziyaret eden ve hayırlı işler dileyen Akyol, sorunları, talep ve önerileri dinledi. AK Parti’nin kurulduğu ilk günden itibaren halkla içiçe olan ve bağını halkından asla koparmayan tek parti olduğunu ifade eden Akyol, “AK Parti kadroları ülkenin her bir noktasında halkından bağını hiç koparmamış ve bundan sonra da koparmayacaktır. Gücünü halkından alan AK Parti halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir anlayışa sahiptir. Biz de bu anlayışla Ankara’da ki çalışmalarımızdan artan her bir dakikamızı Yalova’da değerlendiriyoruz. Mahalle, köy, belde ve ilçelerimizi ziyaret ediyor halkımızla buluşuyoruz. Sorunları anlamanın, halkın taleplerini öğrenmenin ve onların sesini duymanın en iyi yolu halkın içerisinde olmaktır. Karizma İş Merkezinde Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve parti yöneticilerimizle birlikte esnaflarımızı dinledik. Onların sorunlarına çareler bulmaya çalıştık. Taleplerini karşılamanın yollarını aradık ve önerilerini dinledik. Her zaman halkımızla içiçe olmayı sürdüreceğiz” dedi.

“Belediye İşleri hareketlendirdi”
Ziyaretler esnasında Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a da teşekkür eden Karizma İş Merkezi esnafları, “Belediye binasının Karizma İş Merkezi’ne gelmesi ile birlikte bizim işlerimizde ciddi şekilde hareketlendi. Bu anlamda Belediye Başkan Vekilimize bir teşekkür borçluyuz” dedi.
Yalova Belediye Başkan vekili Mustafa Tutuk da esnaflara mevcut Belediye Binası ve bundan sonra atılacak adımlarla ilgili bilgiler verdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle