Akyol Ve Şimşek Korulu Ak Kadınlarla Buluştu

16 Eylül 2022 09:31
Akyol Ve Şimşek Korulu Ak Kadınlarla Buluştu

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, Koru beldesinde düzenlenen toplantıda AK Kadınlarla bir araya geldiler.

AK Parti Kadın Kolları yaklaşan seçim öncesinde kadın kollarının daha da aktif bir şekilde çalışmasını sağlamak adına adımlar atıyor. Bu çerçevede Çınarcık ilçesine bağlı Koru beldesinde bir buluşma gerçekleştirildi. Gerçekleşen etkinliğe AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ile AK Parti Çınarcık Kadın Kolları Başkanı Gülsen Turşak da katıldı. Kadınlarla bir araya gelen Akyol ve Şimşek talep ve önerileri dinlediler. AK Kadınların çalışmalarının AK Parti’nin başarısında çok büyük bir payının olduğunu ifade eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, “AK Parti’nin kurulduğu günden bu güne kadar AK Parti Kadın Kolları ve AK Kadınlar her zaman sahada oldular. Seçimden seçime değil her zaman halkın derdi ile dertlenip mutluluğunu paylaştılar. AK Partinin başarısında AK Kadınların payı her zaman büyük olmuştur. Şimdi önümüzde çok önemli bir seçim var. Ben AK Kadınların hiç ayrılmadıkları sahalarda çalışmalarına daha da hız vereceğine inanıyor ve güveniyorum. Ülkemizin geleceğini doğrudan etkileyecek bu önemli seçimde kadınlarımızın her zaman olduğu gibi yine özverili bir çalışma ortaya koyacaklarını biliyorum” dedi.

AK Kadınların büyük bir ilgi gösterdiği AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek kadınlarla sık sık hatıra fotoğrafı çekildiler. 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle