Akyol, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

15 Temmuz 2022 11:50
Akyol, Köylülerin Sorunlarını Dinledi

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Soğucak, Safran ve Hacımehmet köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Akyol köy halkının taleplerinin en kısa sürede yerine getirileceğini söyledi.

Ankara’da ki çalışmalarından fırsat bulduğunda soluğu Yalova’da alan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, ildeki temaslarında halkın sorunlarını dinleyip çözümler üretmeye çalışıyor. Köy ziyaretlerine de büyük önem veren Akyol bu kapsamda köylerini ziyaret etti. Akyol’a, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve parti yönetim kurulu üyeleri de eşlik ettiler. Akyol köyleri ziyaretlerinde köy muhtarları ve azalar tarafından karşılandı. Köy konaklarında ve kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelen Akyol, onların sorunlarını, talep ve önerilerini dinledi. Köylerin il ve ilçe merkezi kadar hizmetlerde faydalanmalarını önemsediklerini ifade eden Akyol bu anlamda köy halkının taleplerinin en kısa sürede yerine getirileceğini de ifade etti.

Köy muhtarları ise kendilerini dinleyen ve sorunlara çözüm üretmeye çalışan AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’a teşekkür ederek, “İl Özel İdaresi köylerimize çok önemli hizmetler getirdi. Bu anlamda İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ümit Yılmaz’a teşekkür ediyoruz. Milletvekilimiz Meliha Akyol da her fırsatta bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı dinliyor, taleplerimizin yerine getirilmesi için elinden geleni yapıyor. Tüm köy halkımız adına kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle