Akyol Emine Erdoğan İle Biraraya Geldi

08 Haziran 2022 09:24
Akyol Emine Erdoğan İle Biraraya Geldi

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirilen AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı.

Akyol toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la da biraraya gelerek Yalova ve Yalova’da sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki bir otelde düzenlenen AK Parti 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirildi. TBMM Parti Grubu faaliyetlerinden Genel Merkez çalışmalarına, güvenlik ve dış politikadan ekonomi, tarım ve enerjiye kadar pek çok başlıkta sunumlar, soru ve cevapların ele alındığı toplantıya AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol da katıldı. Akyol burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la da bir araya geldi. Emine Erdoğan’a Yalova ve Yalova’da sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgiler veren Akyol, kendisini Yalova’da ağırlamak istediklerini de ifade etti. Yalova’yı çok sevdiğini ve özlediğini ifade eden Erdoğan, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol vasıtası ile Yalovalılara selamlarını da iletti.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle