Akyol Çınarcık Esnaflarının Sorunlarını Dinledi

27 Eylül 2022 09:40
Akyol Çınarcık Esnaflarının Sorunlarını Dinledi

AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol Çınarcık ilçesinde esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yalova’da ki her anını esnaf ve vatandaşlarla birlikte geçiren AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol bu çerçevede Çınarcık ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Akyol’a AK Parti Çınarcık İlçe Başkanı Hüseyin Günay, AK Parti Yalova Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek de eşlik etti.  Esnafların işyerlerine konuk olan Akyol, esnafların sorunlarını dinleyerek taleplerini de öğrendi. Gittiği yerlerde ilgiyle karşılanan Akyol ise esnaflara Yalova’da ve Ankara’da yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Esnafların Anadolu’nun vatan hâline gelmesinde çok önemli misyonu olan ahilik geleneğinin bugünkü temsilcileri olduğunu dile getiren Akyol, “Esnaflarımızın sorunlarının çözüme kavuşturulması ve taleplerinin yerine getirilmesini önemsiyoruz. Bu nedenle de sık sık esnaflarımızı ziyaret ediyor ve onlarla istişarelerde bulunuyoruz. Eleştirilerini ve övgülerini, talep ve önerilerini araya aracılar koymadan bizzat dinliyoruz. Biz halkın içinden gelen, kurulduğu günden beri halkından kopmayan, halkına üstten bakmayan bir anlayışın neferleriyiz. Bizler halkımıza hizmet için geldiğimiz bu noktaları sadece hizmete vesile görüyoruz” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle